Neplaťte víc, než musíte.

Chvilka nepozornosti a autonehoda je na světě . . .

 Nechte si každé dva roky přepočítat havarijní pojištění. Cena vašeho vozidla každý rok automaticky klesá, co však automaticky neklesá, je výše pojistného. Proč? Pojišťovna počítá pojistné z té původní, dnes již neplatné ceny vozu. Změňte to!  Nechte si udělat nezávaznou nabídku z aktuální ceny vozidla a uvidíte, kolik tisíc ušetříte.

Jsme přeci jen lidé a stát se to může každému, stačí chvilka nepozornosti a autonehoda je na světě. Zůstává však otázkou, čí je to chyba?

Pokud jste si jistý, že Vaše, tak havarijní pojištění je nejlepší řešení této situace. Škodu způsobenou na druhém vozidle zaplatí pojišťovna z Vašeho povinného ručení, ale škodu na Vašem autě Vám bez havarijního pojištění nezaplatí NIKDO.

 

Třetí situace kdy se toto pojištění vyplatí, je srážka se zvěří.

Zvěř umí na autě udělat opravdu velkou paseku. Nemusíte se hned potkat tváří v tvář s jelenem, stačí i menší divočák nebo srnka a drahá oprava je na světě. Pokud bydlíte v panelové zástavbě městských sídlišť, je dobré pomyslet i na hlodavce, kteří rádi okusí, jak chutnají kabely Vašeho vozu. Obzvláště by o havarijním pojištění měli uvažovat majitelé nových vozidel.

Čtvrtou situaci můžou způsobit přírodní živly.

Všichni z nás se setkali s povodněmi, kroupami nebo požárem. A pravdou je, že spadlý strom, poničená střecha od krup nebo auto plné vody mnoho štěstí do našich tváří ani peněženek nepřinese.

Pátá a velmi častá situace je prasklé přední sklo.

Známe to asi všichni. Od auta, které nás právě předjelo, odlétne kamínek a strefí se do předního skla našeho vozu. Následkem této drobnosti vznikne prasklina, která se postupně zvětšuje. Těžko doženete řidiče, od kterého kamínek odlétl, a ještě složitěji ho budete přesvědčovat, že Vaše rozbité přední sklo je určitě jeho vina. Tuto nepříjemnou situaci můžete mít pokrytou buď připojištěním k povinnému ručení a nebo právě havarijním pojištěním.

Zkuste si vypočítat cenu pojištění