O nás

Kdo jsme?

Za portálem VYBERPOJISTENI.CZ stojí společnost CIC Plus, a.s..

Jsme významnou makléřskou společností působící na českém pojišťovacím trhu již od roku 1996. Již v roce 2000 jsme díky dynamickému rozvoji změnili právní formu na akciovou společnost. Za dobu svého působení jsme získali více než 100 000 spokojených klientů, kteří naše služby dále doporučují.

Zabýváme se zprostředkováním firemního pojištění, pojištění fyzických osob a to v oblastech životního i neživotního pojištění. Záběr našich služeb je tak zcela komplexní a kromě pojištění dokážeme poradit i s výběrem penzijního připojištění či stavebního spoření.

Co nabízíme?

Své klienty zastupujeme při jednání s pojišťovnami. Hájíme zájmy svých klientů sjednáváním optimální pojistné ochrany, provádíme správu sjednaného pojištění a jsme nápomocni při vyřizování pojistných událostí.

Jsme členem Asociace českých pojišťovacích makléřů. Splňujeme pochopitelně všechny zákonné podmínky k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele podle zákona č. 38/2004 Sb. a vlastníme příslušnou licenci České národní banky.

Kromě on-line sjednávání pojištění se věnujeme také osobnímu jednání s našimi klienty.

Spolupráce s naší společností vždy znamená získat nejkvalitnější nabídku na trhu za férovou cenu a produkt odpovídající Vašim potřebám.

Záruka kvality

Zárukou kvality pro Vás jsou naše zkušenosti, dlouholetá historie a tým odborníků. Zde pro Vás vybíráme ty nejdůležitější aktivity z naší minulosti.

2014

Spuštění portálu VYBERPOJISTENI.CZ.

2006

Vytvoření zcela nového pojistného produktu “pojištění odpovědnosti zastupitelů obcí” pro pojišťovnu Maxima.

2000

Opuštění významných postů a využití dosavadních zkušeností při vedení a rozvoji výhradně vlastní společnosti.

1998

Vytvoření zcela nového pojištění “prodloužené záruky”. Dnes jej využívá celý svět především při prodeji elektroniky či motorových vozidel.

1997

Návrh a implementace programu “zapůjčeného bonusu”. Bonus je poskytován všem klientům bez rozdílu již při sjednání pojištění. Klient bonus ztrácí teprve v případě pojistné události. Tento způsob dnes používá řada významných pojišťoven.

1996

Založení makléřské společnosti CIC Plus – zprvu jako společnost s ručením omezeným, později změněna právní forma na akciovou společnost.

1994

Společně s investorem založení zcela nové pojišťovny SLAVIA.

1993

Po založení pojišťovny Kooperativa zakládání prvních několika desítek agentur.

Proč s námi

Díky naší mnohaleté historii a zkušenostem, nám spolupráce s pojišťovnami přináší zejména výrazné slevy pro naše klienty, a to na všechna sjednávaná pojištění. Slevy jsou v rozsahu od 35 – 70 %.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pojišťovnami na trhu a dokážeme tak navrhnout nejvhodnější řešení porovnáním až 12 pojišťoven.

Vaše smlouva bude vždy správně nastavena a aktuální.

Možná se právě Vám stalo, že jste uzavřeli smlouvu, ale když došlo k řešení pojistné události, byli jste v tom sami? My Vám pomůžeme v jednání s pojišťovnou při řešení pojistných událostí!

Důležité informace

Pojišťovny na našem trhu nabízejí obrovské množství různých druhů pojištění a jejich vzájemných variant a kombinací. V době, kdy na českém trhu působí více než 40 pojišťovacích ústavů s různou nabídkou produktů a různou úrovní služeb, je běžná cenová a konkurenční “bitva” o klienta. Běžný spotřebitel by však prostudováním jednotlivých druhů pojištění strávil řadu dní a navíc by k tomu potřeboval řadu znalostí i zkušeností z oblasti pojišťovnictví a likvidací pojistných událostí.

Proto je efektivní a ekonomicky výhodné touto činností pověřit důvěryhodnou, specializovanou a odbornou společnost, která má zkušenosti v dané oblasti, a je schopna pro klienta vybrat to nejvhodnější pojištění.

A nejde jen o orientaci v celém spektru služeb a produktů, ale jde samozřejmě také o cenu – rozdíl mezi “běžnou” cenou a naší cenou může být v řádech stokorun i tisícikorun ročně.

 

Co umíme?

 • Dokážeme poskytnout slevu až do výše 70 %, podle typu Vašeho pojištění.
 • Otevřeně s Vámi probereme, co potřebujete a jaká máte očekávání.
  Podle toho pro Vás navrhneme nejvhodnější řešení.
 • Za naše služby jsme získali řadu ocenění.

Typy pojištění

Specializujeme se na tyto druhy pojíštění.

Máte zájem o jiný druh pojištění? Potřebujete poradit s výběrem pojištění? Kontaktujte naše makléře pro konkrétní nabídku.

Naše certifikáty

[nggallery id=1]

Proč pojištění od nás?

 • Výrazné slevy na pojistném

 • Porovnáme pro Vás pojištění
  až od 12 pojišťoven

 • Komplexní servis a asistence

 • Přidělíme vám osobního poradce

 • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888