Pojištění vozidel

Vyplňte poptávkový formulář a my Vám srovnáme nabídky pojištění motorových vozidel u různých pojišťoven a vybereme Vám tu nejlepší a nejlevnější variantu.

Výpočet pojištění motorových vozidel pro vás provádíme ZDARMA.

  Informace o vlastníkovi
  Vozidlo

  Pojištění


  Informace o pojistníkovi
  Bonusy

  Rozsah pojištění

  Rozsah havarijního pojištění

  Doplňková připojištění

  Kontaktní osoba


  Povinné ručení?

  Povinné ručení nebo také zákonné pojištění odpovědnosti se sjednává pro případ, že provozem svého vozidla způsobíte škodu třetí osobě. Co se stane, když  nabouráte a nebudete mít sjednané pojištění? Budete muset poškozenému zaplatit škodu na majetku, újmu na zdraví, náhradu úmrtí, ušlý zisk a právní náklady. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vašem vozidle, k tomu slouží havarijní pojištění. Dokladem o sjednaném povinném ručení je vystavená zelená karta platná po celé Evropě. Co byste měli vědět

  Podle čeho vybírat povinné ručení?

  • Podle ceny, pro většinu řidičů je nejdůležitější cena povinného ručení, z toho důvodu také v naší kalkulačce uvádíme nejnižší možnou cenu.
  • Podle limitů pojistné částky, neboli maximální částky, kterou je pojišťovna ochotna zaplatit za každou jednotlivou škodu z vašeho povinného ručení.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhánějí v rozsahu a kvalitě asistenčních služeb a servisu.

  Havarijní pojištění?

  Havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vašem vozidle způsobené havárií, krádeží, vandalismem, nebo přírodními živly. Podle vybrané varianty si můžete připojistit skla, asistenční služby, střet se zvěří, úrazové pojištění atd. Havarijní pojištění je levnější než si myslíte, záleží jen na vás jaké pojistné krytí si vyberete. Celý rozsah pojistné ochrany havarijního pojištění nabízí balíček All-Risk. Aktualizovat havarijní pojištění nejméně jednou za dva roky vám ušetří nemalé peníze. Neplaťte pojišťovně více než musíte.  Co by jste měli vědět

  Jak správně vybrat havarijní pojištění

  • Podle rozsahu pojistného krytí, kdy můžeme vybírat ze základního pojištění, to je havárie, krádež, vandalismus, nebo některé z variant, které zahrnují dodatková pojištění skel, asistenčních služeb atd..
  • Podle výše spoluúčasti, která je vyjádřena fixní částkou, nebo procentem vyplacené škody.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhání v rozsahu asistenčních služeb a servisu.

  Můžu využít sezónní pojištění auta?

  V případě že neprovozujete vozidlo celoročně, využijte u nás možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

  Potřebujete poradit?
  Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na: