Povinné ručení pro autobus

Chraňte povinným ručením i přepravované osoby

Proč je nutné mít povinné ručení?

Povinné ručení nebo také zákonné pojištění odpovědnosti musí mít ze zákona každé vozidlo provozované na pozemních komunikacích včetně autobusů. Pro autobusy je pojištění obzvláště důležité vzhledem k počtu přepravovaných osob. Povinné ručení vás chrání proti škodám způsobeným provozem vašeho vozidla třetím stranám. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vašem autobusu, k tomu slouží pojištění havarijní. Naše služby vám zajistí nejlepší poměr kvality a ceny.

Jak vybrat správné povinné ručení pro autobus?

  • Podle ceny, pro většinu majitelů vozidel je nejdůležitější cena povinného ručení, z toho důvodu také v naší kalkulačce uvádíme nejnižší možnou cenu.
  • Podle limitů pojistné částky, neboli maximální částky, kterou je pojišťovna ochotna zaplatit za každou jednotlivou škodu z vašeho povinného ručení.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhánějí v rozsahu a kvalitě asistenčních služeb a servisu.

 

Můžu využít sezónní pojištění autobusu?

V případě že provozujete autobus pouze část roku, využijte možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Kalkulace povinného ručení

Zjistěte, kolik peněz můžete ročně ušetřit na povinném ručení. Využijte možnosti srovnání cen a nechte si od nás vypracovat nabídku. Získáte tak bezkonkurenční výhodu. Zanechte nám, prosím, kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Výpočet povinného ručení pro vás provádíme ZDARMA.

Napište si o nabídku

Odeslat

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888