Povinné ručení a havarijní pojištění

Nejvýhodnější je komplexní pojištění vozidla.

Loading...

Kalkulačka povinného ručení

Zjistěte, kolik peněz můžete ročně ušetřit na povinném ručení. Využijte naši kalkulačku, která vám spočítá nejnižší nabídku povinného ručení na trhu. Výpočet povinného ručení pro vás provádíme ZDARMA

Využijte maximální úspory komplexního pojištění vozidla

Komplexní pojištění vozidla je kombinací povinného ručení a havarijního pojištění v jedné pojistné smlouvě. Povinné ručení kryje škody vzniklé na zdraví, životě a věci třetích osob a havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vlastním vozidle. Komplexním pojištěním získáte stoprocentní ochranu vozidla za výrazně nižší cenu, kterou by jste sjednáním samostatných smluv nedosáhli. Využijte našich služeb a sjednejte si nejlevnější pojištění na trhu.

Podle čeho vybrat správné pojištění?

  • Povinné ručení vybíráme podle ceny pojištění, limitu pojistné částky a rozsahu asistenčních služeb.
  • Havarijní pojištění vybíráme podle rozsahu pojistného krytí, havárie, odcizení atd. Podle spoluúčasti a podle rozsahu dodatkového pojištění, úraz, skla atd..

 

Povinné ručení

Povinné ručení, nebo také zákonné pojištění odpovědnosti se sjednává pro případ, že způsobíte škodu třetí osobě na majetku, životě nebo zdraví. Toto pojištění je ze zákona povinné a musí jej mít sjednáno každé vozidlo pohybující se po pozemních komunikacích. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vlastním vozidle. K tomu slouží havarijní pojištění.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vlastním vozidle způsobené havárií, krádeží, vandalismem, přírodními živly. Dodatkové pojištění nabízí výběr z pojištění skel, asistenčních služeb, střetu se zvěří, úrazové pojištění atd. Celý rozsah pojistné ochrany havarijního pojištění nabízí balíček All-Risk, který lze sjednat s nulovou spoluúčastí.

Můžu využít sezónní pojištění auta?

V případě že neprovozujete vozidlo celoročně, využijte u nás možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888