Povinné ručení nákladní automobil

Kvalitní pojištění za nejlepší cenu, neplaťte více než musíte

Sjednejte si kvalitní povinné ručení

Povinné ručení nebo také zákonné pojištění odpovědnosti musí mít ze zákona každé vozidlo provozované na pozemních komunikacích včetně nákladních vozů. Pro nákladní vůz je správné nastavení povinného ručení velmi důležité, protože škody způsobené nákladním vozem bývají enormně vysoké. Povinné ručení vás chrání proti škodám způsobeným provozem vašeho vozidla třetím stranám. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vašem vozidle, k tomu slouží pojištění havarijní. S naším pojištěním dosáhnete nejlepšího poměru kvality a ceny.

Jak vybrat správně povinné ručení?

  • Podle ceny, pro většinu majitelů vozidel je nejdůležitější cena povinného ručení, z toho důvodu také v naší kalkulačce uvádíme nejnižší možnou cenu.
  • Podle limitů pojistné částky, neboli maximální částky, kterou je pojišťovna ochotna zaplatit za každou jednotlivou škodu z vašeho povinného ručení.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhánějí v rozsahu a kvalitě asistenčních služeb a servisu.

 

Můžu využít sezónní pojištění auta?

V případě že provozujete vozidlo pouze část roku, využijte možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Kalkulace povinného ručení

Zjistěte, kolik peněz můžete ročně ušetřit na povinném ručení. Využijte možnosti nechat si vypracovat na míru nejvýhodnější nabídku na povinné ručení pro váš nákladní vůz. Zanechte nám, prosím, vaše kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Tuto službu pro vás provádíme ZDARMA.

Napište si o nabídku

Odeslat

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888