Povinné ručení pro traktor

Výhodné povinné ručení na traktory a zemědělské stroje

Proč je nutné mít správné povinné ručení?

Povinné ručení nebo také zákonné pojištění odpovědnosti musí mít ze zákona každé vozidlo provozované na pozemních komunikacích včetně traktoru, který vyjíždí na silnici minimálně. Pro traktor, nebo zemědělský stroj je také výhodné uzavřít sezónní pojištění. Povinné ručení vás chrání proti škodám způsobeným provozem vašeho vozidla třetím stranám. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vašem vozidle, k tomu slouží pojištění havarijní. Využijte našich služeb a sjednejte si povinné ručení se slevou70%.

Podle čeho vybírat povinné ručení pro traktor?

  • Podle ceny, pro většinu majitelů vozidel je nejdůležitější cena povinného ručení, z toho důvodu také v naší kalkulačce uvádíme nejnižší možnou cenu.
  • Podle limitů pojistné částky, neboli maximální částky, kterou je pojišťovna ochotna zaplatit za každou jednotlivou škodu z vašeho povinného ručení.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhánějí v rozsahu a kvalitě asistenčních služeb a servisu.

 

Můžu využít sezónní pojištění traktoru?

V případě že provozujete traktor, zemědělský, nebo stavební stroj pouze část roku, využijte možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Kalkulace povinného ručení

Zjistěte, kolik peněz můžete ročně ušetřit na povinném ručení za váš traktor, zemědělský, nebo stavební stroj. Využijte možnosti nechat si také vypracovat nabídku havarijního pojištění. Po vyplnění kontaktního formuláře se vám co nejdříve ozveme s nejvýhodnější nabídkou na trhu.

Výpočet povinného ručení pro vás provádíme ZDARMA.

Napište si o nabídku

Odeslat

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888