Proč s námi?

1) Výrazné slevy na pojistném

S námi můžete ušetřit v rozsahu od 35 – 70 % z ceny pojistného! Ptáte se, jak je možné poskytnout slevu v takové výši? Více se dočtete v sekci SLEVY.

2) Porovnáme pro Vás pojištění až od 12 pojišťoven

Na pojistném trhu působí celá řada pojistitelů (pojišťoven). My Vám pomůžeme se v jejich nabídce zorientovat a vybrat to nejvhodnější pojištění právě pro Vás. S jakými pojišťovnami spolupracujeme se dočtete zde.

3) Aktualizace smluv

Máte od nás již pojištění a zdá se Vám, že je na trhu lepší nabídka? Ano, otevřeně přiznáváme, že se to může stát. Trh se totiž mění velmi dynamicky, a co je dnes nevhodnější, už zítra může být jinak. Chcete smlouvu změnit či aktualizovat? Chcete se podívat, co se změnilo, jestli můžete někde ušetřit či získat vhodnější pojištění? Výborně, rádi Vám s tím poradíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost!

4) Komplexní servis a asistence

Možná se právě Vám stalo, že jste uzavřeli smlouvu, ale když došlo k řešení pojistné události, byli jste v tom sami? My Vám pomůžeme v jednání s pojišťovnou při řešení pojistných událostí! SLEVY, SLEVY, SLEVY… bez nich se to dnes opravdu již neobejde. Proto i my Vám dokážeme poskytnout slevy v rozmezí od 30 % až do 70 % (dle typu pojištění) ze základního pojistného. Ptáte se, jak je možné poskytnout slevu v takové výši? Naše společnost se zabývá  pojištěním již od roku 1996 a našima rukama projdou tisíce smluv ročně. Jsme tak důležitým obchodním partnerem pro jednotlivé pojišťovny,  a právě díky tomu od nich získáváme řadu výhod zejména v podobě slev na pojistném. Z těchto důvodů jen těžko získáte stejnou cenu někde jinde. Za spolupráci a obchodní výsledky jsme získali také řadu ocenění. Spolupráce s naší společností tak vždy znamená získat nejkvalitnější nabídku na trhu za férovou cenu a hlavně službu odpovídající Vašim potřebám. Aktualizace již sjednaného pojištění Máte od nás již pojištění a zdá se Vám, že je na trhu lepší nabídka? Ano, otevřeně přiznáváme, že se to může stát. Trh se totiž mění velmi dynamicky, a co je dnes nevhodnější, už zítra může být jinak. Chcete smlouvu změnit a aktualizovat? Chcete se podívat, co se změnilo, jestli můžete někde ušetřit či získat vhodnější pojištění? Výborně, rádi Vám s tím poradíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost! A nejen to! Tým VYBERPOJISTENI.CZ

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888