Úrazové pojištění

Nenechte nic náhodě a chraňte před úrazem sebe i rodinu

K čemu slouží úrazové pojištění.

Rizikové úrazové pojištění vám a vašim nejbližším zajistí finanční výpomoc v případě úrazu, nemoci, nebo smrti. Pojištění vám pokryje bolestné a obvyklé výdaje a náklady na léčbu a rehabilitaci. Pojistit lze také denní odškodné v případě pracovní neschopnosti a  denní náhradu za pobyt v nemocnici. Rizikové pojištění nevytváří žádnou spořící složku a je tedy levnější než si myslíte.

Proč mít úrazové pojištění?

Pokud máte sjednané úrazové pojištění, může vám v těžkých chvílích pokrýt vaši finanční ztrátu a náklady spojené s úrazem a léčbou. Úrazové pojištění může zahrnovat pojištění pro případ smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu, tělesného poškození nebo pojištění doby nezbytné pro léčení úrazu v různých kombinacích. Pojištění tak nabízí komplexní ochranu proti neočekávaným situacím.

Kalkulace úrazového pojištění

Zjistěte, kolik peněz můžete ušetřit na úrazovém pojištění. Využijte možnosti nechat si spočítat úrazové pojištění na míru. Ušetříte tím nejen čas, ale hlavně peníze, protože my vám vybereme na trhu nejvýhodnější produkt za bezkonkurenční cenu.

Zašlete nám svoje kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme. Výpočet pojištění pro vás provádíme ZDARMA.

Napište si o nabídku

Odeslat

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888