Věrnostní program

SLEVY, SLEVY, SLEVY… bez nich se to dnes opravdu již neobejde. Proto i my Vám dokážeme poskytnout slevy v rozmezí od 30 % až do 70 % (dle typu pojištění) ze základního pojistného.

Ptáte se, jak je možné poskytnout slevu v takové výši?

Naše společnost se zabývá  pojištěním již od roku 1996 a našima rukama projdou tisíce smluv ročně. Jsme tak důležitým obchodním partnerem pro jednotlivé pojišťovny,  a právě díky tomu od nich získáváme řadu výhod zejména v podobě slev na pojistném. Z těchto důvodů jen těžko získáte stejnou cenu někde jinde.

Za spolupráci a obchodní výsledky jsme získali také řadu ocenění.

Spolupráce s naší společností tak vždy znamená získat nejkvalitnější nabídku na trhu za férovou cenu a hlavně službu odpovídající Vašim potřebám.

Aktualizace již sjednaného pojištění

Máte od nás již pojištění a zdá se Vám, že je na trhu lepší nabídka? Ano, otevřeně přiznáváme, že se to může stát. Trh se totiž mění velmi dynamicky, a co je dnes nevhodnější, už zítra může být jinak. Chcete smlouvu změnit a aktualizovat? Chcete se podívat, co se změnilo, jestli můžete někde ušetřit či získat vhodnější pojištění?

Výborně, rádi Vám s tím poradíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost!

A nejen to!

Vážíme si věrnosti a dokážeme ji ocenit!

Jsme rádi, když nám zůstáváte věrni a vážíme si toho. Také víme, že každý nabízí řadu výhod. U nás počítejte s férovým přístupem a výhodami, jež dávají smysl.

Každou druhou smlouvou v pořadí se totiž zařazujete do nově připravovaného “věrnostního programu”. To pro Vás znamená další výhody, např.:

  • Slevy u vybraných partnerů
  • Účast na soutěžích o zajímavé ceny

Slevy u vybraných partnerů

Jistě sami víte, jak je dnes těžké najít spolehlivého řemeslníka, firmu, společnost… Snažíme se – na základě vlastních zkušeností i podle referencí našich klientů – vybrat právě spolehlivé firmy, u kterých Vám nehrozí nedodělaná práce či zdlouhavé reklamace.

Výhoda pro Vás:

  • Prověřený partner s odpovídajícím poměrem kvalita / cena
  • Sleva za jeho služby, odkážete-li se na nás

A právě zde pro Vás připravujeme seznam partnerů a slev!

Soutěže

Pro klienty věrnostního programu každý měsíc losujeme ty, kteří od nás získají zajímavé ceny. Soutěžíme oslevové poukazy, atraktivní tablety či víkendové pobyty!

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888