Partnerský program

Staňte se partnerem společnosti s více jak 20ti letou historií

Vyberpojisteni.cz – Partnerský program

Jste provozovatelem webových stránek? Máte chuť si zajímavě a zdarma přivydělat? Nyní máte možnost! Staňte se partnerem společnosti vyberpojisteni.cz, nabízejte svým zákazníkům na Vašich webových stránkách naše produkty a získejte provizi za každý zprostředkovaný a uzavřený obchod.

Je to velice jednoduché, stačí na Váš web umístit některý z našich bannerů či textových odkazů, které jsme pro Vás připravili, a za každého klienta, který přijde přes Váš web a uzavře u nás pojištění, získáváte provizi. Máte tak možnost vytvořit si pravidelný a zajímavý přivýdělek bez jakýchkoliv investic.

 

Provize

Náš partnerský program nabízí nejvyšší provize napříč segmentem srovnávačů pojištění. Díky tomu máte možnost vydělat si více peněz než jinde. Průměrná provize na smlouvě je více než 480Kč! Níže naleznete konkrétní příklady provizí.

Pojištění motorových vozidel – Provize za sjednání pojištění motorových vozidel činí 10,5% z ceny každého uzavřeného a zaplaceného pojištění. Nárok na provizi zaniká v případě, že pojistná smlouva bude platná méně než 6 měsíců nebo pokud klient neuhradí pojistné v řádném termínu stanoveném pojišťovnou.

Cestovní pojištění – Provize z cestovního pojištění činí 15% z ceny pojištění a vzniká ihned po zaplacení pojistného.

Pojištění majetku – Provize za smlouvu majetkového pojištění činí 28% z ročního pojistného. Pojištěním majetku je myšleno pojištění domácnosti, nemovitosti či rekreačního objektu.

Nárok na vyplacení provize vzniká následující den po obdržení informace o provizi od pojišťovny. Výjimkou je cestovní pojištění, kde nárok na provizi vzniká ihned.

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888