Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je levnější, než si myslíte.

K čemu je dobré mít havarijní pojištění?

Havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vašem vozidle způsobené havárií, krádeží, vandalismem, nebo přírodními živly. Podle vybrané varianty si můžete připojistit skla, asistenční služby, střet se zvěří, úrazové pojištění atd. Havarijní pojištění je levnější než si myslíte, záleží jen na vás jaké pojistné krytí si vyberete. Celý rozsah pojistné ochrany havarijního pojištění nabízí balíček All-Risk. Aktualizovat havarijní pojištění nejméně jednou za dva roky vám ušetří nemalé peníze. Neplaťte pojišťovně více než musíte.  <Co by jste měli vědět>

Jak správně vybrat havarijní pojištění

  • Podle rozsahu pojistného krytí, kdy můžeme vybírat ze základního pojištění, to je havárie, krádež, vandalismus, nebo některé z variant, které zahrnují dodatková pojištění skel, asistenčních služeb atd..
  • Podle výše spoluúčasti, která je vyjádřena fixní částkou, nebo procentem vyplacené škody.
  • Podle rozsahu asistenčních služeb, v současné době se pojišťovny předhání v rozsahu asistenčních služeb a servisu.

 

 Můžu využít sezónní pojištění auta?

V případě že neprovozujete vozidlo celoročně, využijte u nás možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Kalkulačka havarijního pojištění

Zjistěte, kolik peněz můžete ročně ušetřit na havarijním pojištění. Využijte naši kalkulačku, která vám spočítá nejnižší nabídku havarijního pojištění na trhu.

Cena je pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci nám zanechte kontaktní údaje a my se vám co nejdříve ozveme. Výpočet pojištění pro vás provádíme ZDARMA.

Údaje o vozidle

Odeslat

Proč pojištění od nás?

  • Výrazné slevy na pojistném

  • Porovnáme pro Vás pojištění
    až od 12 pojišťoven

  • Komplexní servis a asistence

  • Přidělíme vám osobního poradce

  • Aktualizace již sjednaného pojištění

Potřebujete poradit?

Na Vaše otázky jsme připraveni odpovědět na:

info@vyberpojisteni.cz

nebo volejte 774 333 888